Ülke Şirketler Grubu | Ülke Proje Yönetim A.Ş. | Ülke Yapı Endüstrisi A.Ş. | Bakış Açımız

Bakış Açımız

Kaliteli Hizmet, Rasyonel Çözüm; Güvenli Yapılar…

Nitelikli projelerin ancak doğru ekiplerle yönetilerek, kalite standartlarına uygun, istenen süre içerisinde ve hedeflenen bütçe doğrultusunda tamamlanabileceğine inanıyoruz.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen üniversitelerinden mezun, alanlarında uzman ve tecrübeli kadromuzla, uluslararası mecralardaki tüm teknik ve teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, lüks konut, endüstriyel yapı, spor kompleksi, alışveriş merkezi, iş merkezi, otel gibi farklı projelerde şuana dek yakalamış olduğumuz kaliteli hizmet çıtasını korumaya ve yükseltmeye gayret gösteriyoruz.

İş ortaklarımıza sağlamakta olduğumuz rasyonel çözümlerle yalnızca dâhil olduğumuz projelere değil, ülkemizin ve dünyanın geleceğine de artı değer katıyoruz.

Yarınlarımıza, konforla kullanabileceğimiz güvenli yapılar kazandırmak için yapı denetimi ve proje yönetimi sektörünün en iyilerinden biri olmayı hedefliyoruz.

 

Yeşili ve Mavisiyle Yaşanılabilir Alanlar…

Gelecek nesillere miras bırakacağımız yaşam alanlarımızın bize emanet olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle yeşile ve maviye hayati derecede önem veriyoruz. Tabii kaynaklarımızın bilinçsiz tüketilmesine, doğal güzelliklerimizin zarar görmesine şirketler grubumuz bünyesinde müsaade etmiyoruz.

Enerji tüketimi ve çevre kirliliğinin minimize edilmesi adına, projelerin çevresel ve enerji tüketimi açısından sürdürülebilirliğine katkı sağlıyoruz. Yalnızca çözüm ortaklarımızın projelerinin kazanımlarını değil, tabiatın da yarınını düşünüyoruz.